Nový v KoKoSu?

Tak neváhej a začni řešit nejnovější sérii příkladů. Abys mohl vyřešené příklady odevzdat, je ale třeba, aby ses zaregistroval. Ale neboj, je to jenom chvilka, zato potom ti budou chodit nové série poštou rovnou k tobě domů!

 Zaregistrovat se

Nejnovější série

Stáhni si nejnovější sérii příkladů a začni ihned s jejich řešením. Určitě si s tím hravě poradíš. Tvoje řešení zadaných příkladů očekáváme do 3. 3. 2024. Tak rychle, ať to stihneš!

 Stáhnout sérii

Soustředění

Párkrát do roka se taky můžeš zúčastnit soustředění. Na tom si v první řadě užiješ spoustu zábavy, ale taky se přiučíš pár vědomostem, které tě třeba ve škole nikdo nenaučí. Čeká tě spousta her, při kterých se nudit určitě nebudeš. Zjisti si tedy, kdy se pořádá další soustředění a včas se přihlaš!

 Soustředění


O co jde? O matematiku.

Koperníkův Korespondenční Seminář (zkráceně KoKoS) je matematický seminář pro žáky 6. – 9. tříd základních škol nebo odpovídajících ročníků gymnázií. Za cíl si klade rozvíjet mladé žáky, kteří mají zájem o matematiku a logické myšlení a naučit je něco nového nad rámec standardní výuky ve škole.

O co jde?

Kdo jsme? Nadšení studenti.

Jsme studenti Gymnázia Mikuláše Koperníka v Bílovci. A protože nás baví matematika a máme spoustu volného času, organizujeme tento seminář. Moc nás to baví, potkáváme nové lidi a hlavně nám to přináší nové nečekané zkušenosti.

Kdo jsme?

Kde nás najdeš? V Bílovci.

Kontaktní adresa:

KoKoS
Gymnázium Mikuláše Koperníka
17. listopadu 526
743 11 Bílovec

E-mail: tzxxbxbf@frmanz.pm
Telefon: 775 240 238 (Adéla Nguyenová)